Prohřešky v oblékání

Průsvitné legíny, legíny na silné postavě, elegantní kabát a k tomu sportovní tenisky a mnoho dalších prohřešků v ulicích. Aneb, jak to vidíte vy?

Diskuze: Nejhorší módní přešlapy (formulář dole na této stránce)

Datum: 10.03.2018

Vložil: beruška

Titulek: sukně

Tak já jsem jednou viděla paní co byla jak koule,ale krátkou sukýnku,až jí málem bylo vidět do konečníku. To byla fakt hrrůůza! Vůbec se to na ní nehodilo a nesla se jak pávice. Ty špeky v tom pase. Děs běs:(

Datum: 10.03.2018

Vložil: Jana 6

Titulek: Tlustý nohy

Jednou jsem viděla ženskou a měla vysoký kozačky,nnoale tak tlustý nohy, že to byl hnus. Měla to tak narvaný na sobě fuj tajbl. Měla by se stydět!

Datum: 26.06.2017

Vložil: Veronika

Titulek: Dotaz

Dobrý den potřebuji poradit jdu na svatbu jako host a mám růžové šaty tmavší barvičky moc se v módě nevyznám tak se chci zeptat co se knim hodí jaké botky a psaníčko moc děkuji za odpověď

Datum: 26.06.2017

Vložil: Redakce Andromedassi.cz

Titulek: Re: Dotaz

Dobrý den, paní Veroniko,
jelikož jste svůj dotaz napsala do tohoto formuláře, odpovídáme Vám rovněž zde, neboť Vám nemůžeme odpovědět na Vámi nezadaný kontaktní e-mail. Tento formulář neslouží k dotazům, nýbrž ke komentářům daného tématu, tedy k čtenářským diskuzím. Pro tento účel slouží stránka " Jak se obléknout - Otázky a Odpovědi a najdete ji zde na této adrese:
https://www.andromedassi.cz/moda-styl/jak-se-obleknout-otazky-a-odpovedi-/
Nebo, můžete rovnou přejít na tuto adresu, která se nachází na konci této stránky (odkaz)

Nyní k Vaší otázce:
K tmavě růžovým šatičkám na svatbu jednoznačně doporučujeme botičky i psaníčko v černé barvě. Černá barva ladí k tmavě růžové barvě nejlépe. Touto kombinací není co zkazit. Dále můžete použít obuv a psaníčko v barvě nude. Pokud Vaše šatičky mají například bílé perličky, je možné použít šedo-bílé botky a šedo-bílé psaníčko. Pokud mají šatičky flitry, je vhodné mít i psaníčko s flitry, ale není to pravidlo.
Jiné barvy nedoporučujeme vzhledem k této vesměs syté a výrazné barvě.

Velmi děkujeme za Váš dotaz a těšíme se na další. Jen doufáme, že tuto stránku znovu navštívíte a naši odpověď si přečtete. Chybějící e-mail nám opravdu schází.

Přejeme hezký den.
S pozdravem,
Redakce Andromedassi.cz

Záznamy: 1 - 4 ze 4

Přidat nový příspěvek