Jak se neoblékat: 10 rad

Jak se neoblékat

Ilustrační foto: Mnohé ženy a dívky vyhledávají rady, jak se neoblékat a berou si je k srdci, kdežto některé ženy radami opovrhují, nebo je podceňují

 

Často se setkáváme s radami, jak se oblékat. Jenomže už o něco méně se setkávámi s radami, jak se neoblékat. Zejména ženy a dívky hledají často rady jak se vyhnout trapasům v oblékání. Nechtějí se oblékat jen tak ledabyle, jak je prostě zrovna momentálně napadne. Proto je tu od toho tento článek, ve kterém vám přinášíme 10 rad, jak se neoblékat.

Jak se neoblékat:

  • 1) Rada - Leginy

Neoblékat leginy na silnější postavu a nepodceňovat průsvitnost legin. Dávat pozor na „zářezy“ v rozkroku, pokud máte leginy na sobě.

  • 2) Rada - Šaty

Neoblékat šaty a k nim naprosto nevhodné boty, například jistý typ bot Crocs. Také neoblékat šaty, pokud máme sandále typu „pánské pantofle“.

  • 3) Rada - Trička

Neoblékat těsná elastická trička, když je objemnější postava a výraznější břicho. Platí zejména u žen a dívek s nadváhou.

  • 4) Rada - Hluboké výstřihy

Neoblékat příliš velké a hluboké výstřihy tam, kde se to vyloženě nehodí. Zejména na svatbách, na pohřbech a podobných akcích.

  • 5) Rada - Minišaty a minisukně

Neoblékat minišaty, nebo minisukně na plesy a jim podobné formální akce. Správná délka těchto oděvů a za těchto okolností, má být přibližně ke kolenům, nebo menší kousek nad kolena.

  • 6) Rada - Kalhoty bokovky

Neoblékat kalhoty bokovky, pokud na to není zrovna ideální postava. Hlavně ženy s větším pozadím a širokými boky, by se měly tohoto typu kalhot vyvarovat.

  • 7) Rada - Šortky a kraťasy

Neoblékat nápadně krátké šortky a kraťasy za každou cenu. Především je neoblékat tehdy, pokud jsou silné nohy a zvláště silná a objemná stehna. 

  • 8) Kabáty a pláště

Neoblékat elegantní kabátky a pláště spolu s teniskami a jinou víceméně sportovní obuví.

  • 9) Rada - Zimní bundy

Neoblékat krátké zimní „ velmi nabobtnalé“ péřové bundy a k nim leginy. Neoblékat velmi dlouhé (až k zemi) péřové bundy na postavu malého vzrůstu

  • 10) Rada -  Krátké kožené bundy ve stylu „křivák“

Neoblékat krátké kořené bundy spolu s dlouhým svetrem, až ke kolenům. Svetr by měl mít běžnou normální délku, nebo by měl být dlouhý zhruba do poloviny stehen. Ne však delší.

 „Samozřejmě by se našlo více rad, jak se neoblékat. Toto je však všeobecný souhrn rad, které jsou často nedodržovány a podceňovány. Pravý důkaz tohoto počínání, kdy některé ženy těmito radami přímo opovrhují, je vidět přímo v našich ulicích. I takto se bohužel někdy „prezentují“ české ženy v oblasti, jako je dámská móda.“

Autor: Andromedassi

Publikováno: 17.7 2017

 

Mohlo by vás zajímat: Otřesná móda !