Víno Marsala je In barva roku 2015 s označením Pantone 18-1438.

In barva roku 2015.

Poznámka: tento zobrazený barený odstín se zcela přesně shoduje s originálním odstínem barvy Marsala 18-1438, oficiálně publikovaný na stránkách Pantone.com

 

Dlouho očekávaný výsledek je tady. Společnost Pantone, zabývající se barvami a jejíž velmi populární vzorník barev Pantone je věrným pomocníkem mnoha profesí, oznámila barvu roku 2015.

Barva roku 2015 je barva Marsala s označením Pantone 18-1438. Barva Marsala s označením Pantone 18-1438, je barevný odstín totožný s barvou vína Marsala.Barva roku 2015 - Marsala. Víno Marsala je červeno-hnědé barvy a původem pochází z italského města Marsala, ležící na západním břehu pobřeží Sicílie. Plody tohoto vína se sbírají již uzrálé. Podle této barvy se celý rok 2015 bude řídit veškerý průmysl, neboť je to In barva 2015. In barvou roku 2015 je barva vína MarsalaBarva roku 2015 zasáhne nejen módní průmysl, ale i mnoho dalších odvětví. Barva Marsala tímto získá přední místa jako módní barva 2015 na oblečení. IN bude, jako módní odstíny v kosmetice (rtěnka, lak na nehty, barva na vlasy). Dále bude barva roku 2015 k vidění i na interiérovém vybavení, na nábytku, na čalounění, na koberci.  Neunikne ani módním doplňkům, jako kabelky, psaníčka a obuv. Barva roku 2015, tedy barva Marsala zaujme své místo i v kuchyni. Například různé elektrospotřebiče do kuchyně, či domácnosti, jako kávovar, či vysavač, se budou honosit v této barvě Marsala. Nicméně, samotné víno Marsala se běžně používá při vaření, proto ani barva s tímto názvem v kuchyni nesmí chybět. V neposlední řadě tato barva ovlivní i ty nejmenší dekorativní předměty. Barva roku 2015 je proto účelově ostře sledována. Barva Marsala je velmi zvláštní barevný odstín. Je možné z něj vytušit tóny hnědé a rafinované červené barvy. In barva 2015 Marsala na účesu.Hodně zjednodušený popis této barvy by mohl nahradit více známý název, světlý mahagon. Ale, to je vůči této barvě nepravdivé a nepřesné. Prostě, je to barva podle sicilského vína Marsala a to je dáno. Proto, pozor na záměnu, neboť rozdíl je na první pohled patrný. Jaká je barva roku 2015? Barva Marsala s označením Pantone 18-1438 je opojně hřejivá, země-dřevitá, elegantní, tvůrčí, mystická, ale i trochu exotická a záhadná. V kombinaci se zlatou a stříbrnou působí luxusnějším dojmem. Barva Marsala je původem ze samotné přírody, proto nejvíce vynikne v kombinaci světlejších přírodních barev. Očividně sladěně a přátelsky působí se žlutou, broskvovou, šedou, světle zelenou, světle červenou a světle modrou. Je to vyjímečná barva, proto si zaslouží více pozornosti a tudíž i fantazie, při kombinování s barvami ostatními.In barva 2015 a její barevné kombinace. Faktem zůstává to, že této barvě nesluší je-li potlačována do ústraní. Co se týče celkového zájmu o barvu roku, je zřejmé, že velmi vyhovuje ženám. Kupují si podle barvy roku zejména dámské oblečení. Hned po oblečení, nakupují ženy podle barvy roku kosmetiku. Vyplývá to z nedávné ankety zveřejněné na stránkách www.andromedassi.cz, pod tématem barva roku 2014 - Zářivá orchidej.

Autor článku: Andromedassi

ikonka S-rank