Móda léto 2015: okouzlující trendy metalické tetování

Díky jedné naší pozorné čtenářce, nás velmi zaujalo téma metalické tetování. Zaujalo nás opravdu natolik, že jsme se o něm rozhodly napsat článek. Móda stále určuje nové módní trendy a tento super trend rozhodně mezi ně patří. Móda léto 2015 naservírovala zcela jiný pohled na módní tetování. Je to metalické fóliové tetování. Je opravdu výjimečně okouzlující!

Luxusní tetování 2015

Tetování je nyní zcela běžná záležitost. Nejedna žena podlehla této zkrášlovací metodě, která se v klasickém podání Móda 2015 trendy tetování aplikuje pomocí tetovací jehly. Ovšem toto klasické tetování může být dosti nepříjemné, až bolestivé. Navíc, klasické tetování nelze jen tak jednoduše odstranit. Naproti tomu se nabízí již zmíněné fóliové tetování. Co to je? Jde o formu tetování, které nemá s klasickým tetováním nic společného, pouze tetovací design. A musíme podotknout, že to nejsou jen tak obyčejné vzory! Nanáší se na pokožku pomocí speciální fólie a zvlhčené houbičky. Metalické tetování můžete také nalézt pod názvy jako, zlaté tetování a za hranicemi jako gold tattoo, flash tattoo, či jewelry tattoo. Čím jsou vzory metalického tetování tak poutavé? Především proto, že mají plnit jednu zásadní funkci, a tou je víceméně náhražka za klasické módní doplňky. Tedy různé řetízky, náhrdelníky, šperky a prostě bižuterii, jako takovou. Je to vážně úžasné! Toto trendy metalické tetování pro léto 2015 má také spoustu výhod, proti tetování běžnému. Například, když vás tetování omrzí, jednoduše staré smyjete a nalepíte nové.

Trendy tetování celebrit

Trendu metalického tetování podlehlo také určité procento celebrit, je vhodné zmínit například zpěvačku Beyoncé. Pokud se tedy chcete doslova blýsknout a zazářit, určitě vyzkoušejte metalické tetování. Nejlépe vynikne při dopadu světla. Na slunci, nebo ve tmě při dopadu světelného zdroje. Využití metalického (fóliového) tetování spočívá hlavně k upoutání vzhledu. Nádherně působí jako doplněk k plavkám a na párty, nebo klidně i jen tak k oblečení za nákupy do města. Záleží jen na vás jaké vzory si vyberete. Zda více poutavé, nebo spíše decentní. Je nám známo, že na toto módní metalické letní tetování 2015, se nejvíce uplatňují geometrické tvary, etno motivy a motivy egyptských starověkých symbolů. Nejčastěji se používají kombinace samotné zlaté, nebo zlaté a tyrkysové. Nicméně, barevných kombinací je mnohem více. Ale, jak již bylo zmíněno metalické tetování plní hlavně funkci módních doplňků. Ozdobit si tak můžete například dekolt, krk, paže, záda, ramena, zápěstí, část nohy nad kotníkem, nebo dokonce i prsty na rukách a obličej. Všude to nápadně vyniká a je to opravdu přímo kouzelné. Tetování je voděodolné, takže můžete s ním i do vody. Průměrná doba zachovalosti nenarušeného vzhledu tetování je zhruba 3-5 dní.

Tak, jak se vám líbí móda tetování na tento rok? Myslíme, že je přímo úžasná! Proto, móda 2015, tak přímo vyzývá k letní metalicko-tetovací mánii. Máte příjemnou zkušenost s tímto tetováním? Myslíte, že si vaše tetování zasluhuje obdiv? Pošlete nám foto! (viz.dole)

Jak použít? Všeobecný návod k použití ! (vždy raději postupujte dle přiloženého návodu konkrétního výrobku):

  1. Připravte si, ať máte na dosah: vodu, houbičku, nůžky, motivy

  2. Vystřihněte nůžkami vybraný motiv (upozornění - některé motivy je nutné uparvit na příslušnou délku. Jedná se většinou o ty motivy, které obtáčíte kolem dokola)

  3. Určete místo, kam tetování chcete na pokožce umístit a místo důkladně očistěte od nečistot a mastnoty (např.mýdlo a voda)

  4. Vezměte vystřihnutý motiv, otočte jej ochrannou fólií nahoru (obrázkem dolů směrem k pokožce) a rukou opatrně stáhněte ochrannou fólii

  5. Přiložte na pokožku (obrázkem dolů)

  6. Pomocí navlhčené houbičky jemně motiv tiskněte, přitlačujte a zvlhčete (pozor neuhlazujte) po dobu cca 15-20 sekund

  7. Velmi opatrně sejměte již navlhčenou fólii

  8. Wow! Nádhera!

Chcete-li změnit starý motiv za nový, smyjte ho například dětským olejíčkem a dále postupujte dle návodu.

 

Doporučujeme:

Metalické tetování - český videonávod 

Metalické tetování  -  super ukázky - hudební spot Dream Tats

Metalické tetování - ABC News - spot

 

Golden Tats.cz - zajímavý e-shop (i velkoobchod) s metalickým tetováním (širší nabídka zboží, zajímavosti o tomto tématu)

Autor článku: Andromedassi

Anketa

Jak se Vám líbí metalické tetování 2015

Je to super a mám to i odzkoušené (66)
34%

Je to super, ale nemám s tím žádnou zkušenost (42)
22%

Ale ano, je to docela hezké (44)
23%

Nelíbí se mi to (42)
22%

Celkový počet hlasů: 194

Vaše foto (metalické tetování 2015)

Vaše fotografie budou anonymně k vidění na této stránce (bez viditelné tváře a pravého jména, příjmení)

Zvolte soubor