News: 30.12 2018, author: Andromedassi.cz

Pozornost v roce 2019 upoutáte šaty v barvě korálu. Toto je barva roku 2019.

V roce 2019 máte možnost oslnit. Chcete-li na sebe strhávat pozornost, pořiďte si oblečení v barvě korálu. Zejména na šatech bude tato korálová barva dobře vynikat. Tato barva je vítěznou barvou pro rok 2019 a vybrala ji společnost Pantone.

Módní trend barva roku 2019 korálová.

Barva roku 2019 -  korálová, se zařadila mezi módní trendy

Barva roku je vybírána každým rokem společností Pantone. Tato barva je důkladně hodnocena, není vybrána náhodně. Barva roku totiž odráží život a myšlení naší společnosti. Barva roku nám tudíž vždy něco říká, promlouvá k nám. Nese vždy nějaké poselství a vlastně tímto oznamuje co bychom měli podpořit a naopak v čem polevit. Barva pro rok 2019 je živý korál (přeloženo z anglického jazyka - Living coral) a představuje život a solidaritu.

Oblečení v barvě korálu?

Barva roku je cenným prostředkem k udělování módní atraktivity a trendů vůbec. Proto ovlivní většinu módního průmyslu a nespočet jiných odvěví. Korálová barva Pantone s označením 16-1546 TPX je nesmírně poutavá barva, možná až neonová barva, která nese v sobě tóny červené, růžové a oranžové zároveň. Tato barva, stejně, jako barva lososová, patří do velmi poutavých a nepřéhlednutelných barev. Chcete-li být v roce 2019 odvážná, nebo budete chtít více vyniknout, jako žena, máte velkou šanci. Ve společnosti stoprocentně na sebe strhnete pozornost krásnými splývavými šaty v této korálové barvě. Pozadu nebudou zůstávat ani pouzdrové šaty v barvě korálové, nebo zajímavé letní šaty v korálovém odstínu. Šaty jsou pro tuto barvu, jak stvořené. Dalším kouskem oblečení, kde uděláte dojem mohou být korálově barevné plavky. Ani tílka, halenky a trička v barvě korálu, nebudou zůstávat pozadu. Jste-li milovnicí laků na nehty, udělejte přítrž klasickým lakům a zkuste ten s barvou korálu. Ovšem doporučujeme zacházet s touto barvou opartrně.

Korálová barva může šaty udělat mnohem nápadnějšími a krásnějšími.

Korálová barva roku 2019 může šaty udělat mnohem nápadnějšími a krásnějšími.

Korálová barva je opravdu výrazná barva a čeho je moc, toho je příliš. Zvažte také vaše nedokonalosti a držte se pravidel oblékání, pokud nechcete být za podivína. Korálová barva se nejlépe ladí s barvou černou a bílou. Pokud jste, ale v módě hravější a vyznáte se v ní dobře, možná by stálo zato vyzkoušet styl color blocking.

Seznam barev roku: