Peníze řídí svět

Každý by si přál mít velké peníze. Není se čemu divit. Peníze dnes ovlivňují celý svět. Za velké peníze si lze pořídit i to, co by jindy bylo za nemožné. Lidé se změnili. Změnili své hodnoty a tím i celý náš svět. Velké peníze jsou mnohdy víc, než lidská důstojnost. A to je zlo. Zlo, které se podceňuje a přijde doba, kdy se to lidem a tím pádem celému světu nevyplatí. Vše se nám, lidem a celému světu vrátí zpět ve formě nějakého zla.

! Je čas si uvědomit v jakém systému žijeme. Peníze řídí svět a to není vůbec na dobré cestě. Jak dlouho může takový chaotický systém trvat? Pokud se nevzpamatujeme,  jednou nás může potkat děsivý scénář. Bohužel skutečný. Nastane zlo. Čeká nás temná noc zítřka.

Temná noc zítřka Celý svět se pere jen o peníze. Náš svět neřídí lidé. Lidé, ty rozumné bytosti. Ale peníze řídí nás. Peníze řídí celý náš svět. Peníze jsou hlavním a nejsilnějším pohonem nynějšího systému. Lidé a celý náš svět, kolem peněz poskakují a nechají se nalákat do propasti, z které jednou budou těžce vylézat ven. Jestliže, se povede dostat se ze spárů peněz a nebýt jejich otrokem, nastaví se poté jiná stanoviska a hodnoty, než ty, které jsou nastaveny teď. Vše bude jinak. Bude jiný systém. Zlo pomine. Velké peníze jsou zloba světa. Je čas si to uvědomit a činit proti tomu opatření, než celý náš svět zahalí černá, chladná a temná noc zítřka. Související téma pro ty, co chtějí víc. czechfreepress.cz/kolaps světa v plném proudu                                                      

 

 

Anketa

Jaká je podle Vás situace s přirovnáním na rok 2012?

Podle mého normální (108)
17%

Přijatelná (82)
13%

Špatná (85)
13%

Neúnosná (85)
13%

K něčemu dojde (94)
15%

Pojede se dál (92)
15%

Nevím, nedokáži odhadnout (85)
13%

Celkový počet hlasů: 631

Protected by Copyscape Online Plagiarism Finder