Jsou fotografie a videa duchů pravé důkazy? Tajemství a záhady Andromedassi

7.4. 2018

Jsou všude kolem nás. Fotografie duchů na internetu, v časopisech a dokonce i na videu. Řeč je o duchách. Duch, nebo-li také jakési fluidum, představuje již zemřelou osobu, která kdysi skutečně žila a nyní jako, nadpřirozený přízrak z onoho světa, či jiné dimenze chodí navštěvovat náš pozemský svět.

Duch fotografie. Sára. Pravé fotografie duchů.

Fotografie, nebo videa duchů jsou plné záhad a tajemství. Důkazy zachycují duchy v různých momentech, na různých místech a v odlišných dobách. Některé jsou z historických dob, některé z doby dnešní. V mnoha případech jsou černobílé, jindy barevné. Někdy je vidět pouze ono "fluidum", na některých jde celkem dobře rozpoznat postava a dokonce i tvář. Z některých fotek a videí jde doslova strach, jiná vypadají poněkud zvláštně. Není výjímkou, že duchové jsou zachyceni jak levitují, nebo také hází předměty. Což vyvolává děsivé myšlenky v mnoha lidech. Na vážnosti této věci, pak přidávají záznamy z bezpečnostních kamer, kde tyto záběry v lidech vyvolávají doslova hrůzu a noční můry. Je tak těžké těmto fotografiím a videím duchů neuvěřit. Vše se zdá být tak pravé a reálné. Vždyť máme před sebou jasně viditelné důkazy. A lidé chtejí poznat více a tak věří. Chtějí vidět další foto ducha a další video ducha. A jejich víra strmě stoupá a stoupá...

Jak to tedy doopravdy je? Jsou fotografie duchů a pořízená videa pravá?

Foto duchJdeme s pravdou ven. Pokud jste alespoň trochu nápaditý člověk, vyznáte se ve fotografii a zejména pak v její grafické úpravě, máte velkou šanci si zhotovit vlastní fotografii ducha. Potřebujete k tomu fotografie (obrázky) a dobrý grafický program. Na zhotovení videa zase pořebujete dobrý námět, nějaké filmové triky a duchařské video je na světě. Mobilní aplikace dnes umožňují celkem slušné nabídky. Samozřejmě nejsou pozadu ani kdejaké grafické, či jiné programy. Bohužel, i záběry z bezpečnostních kamer dokáže zhotovit a upravit do duchařské podoby kdejaký vtipálek, který využije již zmíněné triky a prostou běžnou kameru, která ovšem věrně imituje záznam z řad klasických bezpečnostních kamer.

Tak a je to venku. Věřte, nevěřte... Vyberte si. Budete dál věřit ve skutečnou pravost fotografií, či videí duchů a necháte se přitom pohltit velmi zdařilým byznysem této doby?

Tuto záhadu pro vás rozpletly stránky Andromedassi.cz