Hubněte cvičením a nejezte!

Cvičení a hlad. Jedině to platí na to, jak zhubnout.

14.10.2013 10:15

Jedna z variant účinného hubnutí.

 

Jsou zde daná pravidla, která, když se dodržují, zabírají a mění se ve skutečnost. Opravdu zhubnout vyžaduje silnou vůli a ovládnutí. Pokud nepodlehnete svodům a nenecháte řídit své chuťové smysly, máte za několik měsíců vyhráno. Věnujte pozornost svému aktuálnímu zdravotnímu stavu, zvláště, pokud jde o jistá omezení a doporučení: Jezte málo kalorické potraviny a jídla. Jezte pestrou stravu a hodně zeleniny, ovoce. Jezte malé dávky, vícekrát za den, nejlépe pětkrát denně. V žádném případě se  nepřejídejte. Pijte hodně tekutin. Nejlépe vodu nebo čaj, přiměřeně slazený. Nepijte žádné sladké limonády. Nepijte často kávu.Cvičte. Cvičte tak, jak jen to jde. Vymyslete si třeba vlastní sestavu známých a osvědčených cviků. Zapoťte se. Je to přirozená reakce těla a tím se právě spalují nejvíce tuky. Je to sice někdy opravdu dřina, ale výsledek je zaručený. Vydržte. Nevzdávejte to. Vydržte tolik, kolik si přejete shodit kilogramů. Motivujte se. Dejte si cíl, proč chcete zhubnout. Držte se všech pravidel. Až zhubnete, držte se všech těchto pravidel každého bodu alespoň na padesát procent. Je menší riziko opětovné a rychlé navrácení původní nechtěné hmotnosti.

Jakou máte povahu podle Vašich oblíbených barev.

14.10.2013 10:50

 

Žlutá - Jste pohodový člověk. Nic Vás nerozhodí, máte optimistickou náladu. Energií přímo sršíte. Často se smějete.

Oranžová - Nic Vás nepřekvapí. Jste stále připraveni o čemkoli rozhodnout. Máte rádi teplo a slunce.

Červená - Chcete být vidět. Přitahuje Vás často prožívat  zamilování. Jste dravec s povahou co na srdci, to na jazyku.

Zelená - Láká Vás svěžest, kterou si přímo užíváte. I Vaše vůně jsou převážně svěžího tónu. Aktivita je na vysoké úrovni, rádi sportujete a bavíte se.

Modrá - Jste moudrý člověk. Nemáte problémy s učením, klid a pohoda je Váš styl. Můžete být vznětlivější, když se Vám něco nelíbí.

Fialová - Vaše smysly umíte dobře používat. Jste citlivý člověk. Často v představách sníte o něčem, co si velmi přejete. Láká Vás spiritualita.

Hnědá - Skromnost je u Vás na prvním místě. Rádi vzpomínáte na dlouho uplynulé. Přitahuje Vás doba pravěku a staré civilizace. Jste často vážní.

Černá - Máte svůj styl a nechcete ho měnit. Sázíte na jistotu. Jste oblíbeni v kolektivu. Upřímně jednáte. 

Bílá - Čistota je Vaše priorita. Vaše vnitřní síly jsou křehké. Solidnost a čest je Vaše zásada. Jezdíte rádi na hory.

Stříbrná - Máte rádi přirozený luxus. Spíte v saténovém povlečení. Rádi si užíváte nevšedních zážitků a proto často cestujete. Máte rádi kolem sebe rušno.

Zlatá - Doslova si vychutnáváte vše, co je nadstandartní. Víte, co je moderní a jdete s dobou. Vyhledáváte společnost a zábavu.    

Záznamy: 1 - 2 ze 2